+48 81 829 40 68

24-350 Chodel, Granice 162


Owocmix Sp. z o.o. jest dystrybutorem preparatów firmy Bio-Gen na terenie lubelszczyzny

Superplon K

Innowacyjny środek Superplon K zwiększa plonowanie roślin, wpływając korzystnie na na rozwój ich systemu korzeniowego. Dzięki zastosowaniu Superplon K wzrasta odporność roślin na niekorzystne warunki środowiskowe, które przyczyniają się do niedostatecznego rozwoju w okresie wegetacji. Preparat łączy wysoką efektywność działania z pełnym bezpieczeństwem dla ludzi, zwierząt i środowiska. Znaczna poprawa zdrowotności i plonowania roślin na skutek aplikacji preparatu została dowiedziona w serii badań klinicznych i polowych.

Stosowanie:

Oprysk: 0,5-1,0 litra na hektar lub zalecane stężenie 0,1-0,2% (100-200 ml stymulatora w litra wody). Zalecana ilość wody 500 litrów na 1 hektar. Oprysk wykonywać w dowolnej fazie aktywnego rozwoju roślin. Zabieg można powtarzać do 3 razy w okresie wegetacyjnym w 20-30 dniowych odstępach czasu. Można również podlewać rośliny 0,1-0,2% roztworem (1 do 2ml w 1 litrze wody).

Kiedy można stosować Superplon K?

Można stosować w dowolnym terminie wegetacji, kiedy występuje potrzeba wigoru rośliny i aktywności fotosyntetycznej. Zalecane przykładowe terminy:

  • Wczesną wiosną na początku wznowienia wegetacji ozimych.
  • W fazie krzewienia, strzelania w źdźbło i kłoszenia zbóż. 3. Od fazy 3-4 liści kukurydzy do wysokości ok 60cm. 4. W rzepaku od fazy 4 liści do pąkowania.

Superplon K nie wymaga okresów karencji i jest ceniony za uniwersalność stosowania.

sprzedaż biogen


Zapraszamy do zakupu preparatów Bio-GenSuperplon K

stymulator wzrostu


Biogen Rewital

rewitalizator gleby


GUARD

zdrowie roślin


Krio-Flor

na przymrozki


Miło nam poinformować,
że Nasza firma zdobyła nagrodę
i może cieszyć się tytułem
Diamentu Forbesa 2016